Data Aktualizacji: 1 Móc 2024
Smite World Championship Dzień 2 i dwukropek; Półfinały - Gry

Zawartość

Po pierwszej i drugiej rundzie eliminacji, po południu cztery drużyny stanęły w obliczu Smite World Championship w Atlancie w stanie Georgia. Oba zespoły z północnoamerykańskich i europejskich regionów pozostały i oba musiały zmierzyć się ze swoimi regionalnymi partnerami w półfinale.

Pierwszy mecz tego dnia odbył się między Titan i SK Gaming, oba z regionu europejskiego.

Titan ma niesamowitą historię, począwszy od rankingu amatorskiego po turniej Wildcard, pokonując SK, aby zabezpieczyć pozycję numer jeden w swoim regionie. Z drugiej strony, SK Gaming ma dłuższą karierę zawodową, a dzięki temu zbudowała specjalną bazę fanów. Widzieliśmy wielu fanów SK w SWC, mimo że odbywa się to w Ameryce Północnej.

Gra pierwsza

Oba zespoły wyglądały na dobrze dobrane na początku pierwszego meczu, bez zabicia przez dziesięć minut. Tytanowi udało się uderzyć pierwszą krwią, rozpoczynając walkę drużynową, która zakończyła się przewagą 4-2 dla Tytana. Gra trwała nadal, a Titan wywierał presję na SK, pozostając 2-3 razy do przodu, aż do 30 minut, gdy Titan pokonał Gold Fury i Fire Giant. Z dodatkowym buffem, doświadczeniem i złotem, Titan wyruszył na wroga Phoenixes i udało mu się wyeliminować cały zespół SK w tym procesie, uzyskując wynik 21-14. Tytan pokonał Ognistego Olbrzyma jeszcze raz i udał się do wrogiego Tytana, zapewniając pierwsze zwycięstwo.

Gra druga

Druga gra pomiędzy Titanem a SK zaczęła się powoli, ale Titan zabił pierwszego zabójcę nieco poniżej 6 minut. Titan zdobywa kolejne 3 zabójstwa po 12 minutach, SK walczy o powrót. W 17-minutowym znaku SK udaje się pokonać trzech członków Tytana, ale nie mogą zabezpieczyć Złotej Furii.

Wykorzystując swój rozpęd, Titan zabija czterech graczy SK, wyprzedzając 20-minutowy wynik z wynikiem 14-7 Tytanów. Po 30 minutach są 3 osoby z SK, a Titan wykonuje ostateczny atak na wrogów Phoenixes. Titan pokonuje wrogiego Tytana i zapewnia sobie miejsce w finale z szansą na 1,3 miliona dolarów.

Drugi mecz odbywa się pomiędzy siostrzanymi zespołami z Ameryki Północnej, Cognitive Prime i Cognitive Red.

Cognitive Prime to zespół weteranów na zawodowym torze i zdecydowanie ulubiony tłum w SWC. Cognitive Red to najmłodszy zespół, ale udało się zabezpieczyć pierwsze miejsce w Ameryce Północnej. Ten mecz był zdecydowanie grą dla każdego.

Pierwsza gra pomiędzy Cog Prime i Cog Red rozpoczyna się od Pierwszego zabicia pierwszego zabicia przeciwko Redowi na początku, z 1-minutowym znakiem. Pierwsza walka w dużej drużynie kończy się remisem 4-4 przy 6-minutowym znaku. Cog Redowi udaje się zdobyć pierwszą Złotą Furię, ale jest to ryzykowna gra i tracą trzech graczy do Prime. Czerwone prowadzi w złocie, ale pozostaje w tyle, z wynikiem zabicia 10-7 dla Prime'a. Po 10 minutach prym wiodących, Redowi udaje się związać wynik 14-14 z 27 minutowym wynikiem. To bliski mecz, ale Red przejmuje kontrolę nad mapą, wymazując całą drużynę Prime. Pchają naprzód i pokonują Tytana Prime'a, aby wygrać pierwszy mecz.

Gra druga

Druga gra zaczyna się od pierwszej krwi do Cognitive Red, ale Prime naprawdę przejmuje kontrolę nad mapą na początku i dominuje. Przez 24-minutowy znak, Prime wyprzedza 23-12 w zabójstwach i ma prawie pełny zasięg mapy. Prime przechodzi do Feniksów Reda i popycha się do swojego Tytana, ale Red odwraca stoły i udaje się je wycisnąć przed upadkiem Tytana. Cognitive Red odpycha się, eliminując 4 graczy Prime'a z 27-minutowego znaku. Czerwony zabiera Ognistego Olbrzyma, podczas gdy Prime chwyta kolejną porażkę Złotej Furii. Prime idzie po osłabionym Titanie ponownie po 40-minutowym znaku i zabiera go, aby wygrać mecz, wiążąc mecz 1-1. Ta gra jest jak dotąd najdłuższa w Mistrzostwach.

Gra 3

Ostatnia gra pomiędzy Cognitive Red i Cognitive Prime rozpoczyna się od czerwonego, który chwyta pierwszą krew po pierwszej minucie. Obie drużyny pozostają ładne nawet przez pierwsze dziesięć minut, ale Prime dominuje w pierwszej walce drużynowej i bierze pierwszą złotą furię, aby dać im przewagę w złocie i doświadczeniu. Po tym pierwszym doładowaniu Prime naprawdę przejmuje kontrolę nad mapą i wyrzuca szybkie zwycięstwo, pokonując Tytana Czerwonego po 27 minutach. Cognitive Prime wygrywa ze swoją siostrzaną drużyną i zajmie Titana podczas jutrzejszych finałów.

Dzień drugi Smite World Championship dobiegł końca, ale emocje są daleka od zakończenia.

Jutro będziemy omawiać mecze finałowe i pocieszenia, a także finały konkursu cosplay, więc bądźcie czujni na GameSkinny na wszystkie aktualizacje Smite World Championship 2015. Jeśli nie jesteś w SWC, oto jak jutro oglądać finały na żywo!