Wyniki SMITE Super Regionals Trzecie miejsce i dzikie karty

Data Utworzenia: 6 Luty 2021
Data Aktualizacji: 26 Kwiecień 2024
SCP Readings: SCP-610 The Flesh that Hates | object class keter | body horror / nightmare fuel scp

Zawartość

Wraz z rundami półfinałowymi NA i UE z czterema drużynami walczyliśmy dziś o trzecie miejsce w rankingu PORAZIĆ Super Regionals. Po raz pierwszy w tym wydarzeniu ekipa z UE i zespół NA udali się w rundzie Wild Card, mając nadzieję na wykupienie poprzednich strat i zdobycie miejsca w mistrzostwach świata w styczniu tego roku.

Oba mecze BO3 o trzecie miejsce trafiły do ​​trzeciej gry - nikt nie chciał zrezygnować z kolejnego strzału na Worlds. [KOMENTARZ WC]

Mecz na trzecim miejscu NA: Team Eager vs. EnvyUS

2-1, przysługa chętnego

Po utracie miejsca w Enemy w półfinałach NA EnvyUS rozpoczął ten mecz silnie. Wzięli pierwszą krew i bardzo wczesną przewagę, z przewagą 1k w mniej niż 2 minuty. Przerwa rozszerzyła się tylko w trakcie gry, a Envy wziął pierwszego Ognistego Olbrzyma bez żadnego oporu. Kiedy już mieli buffy, poszli prosto do Złotej Furii. To dało im przewagę w wysokości 13 tysięcy złotych, a walka drużynowa 3-0 pozostawiła Eager wrażliwą. Gra 1 poszła szybko do EnvyUS.

EnVy Smite wystartuje silnie i przejmie prowadzenie 1-0 nad @EgrWorld w @SmitePro #SuperRegionals! #BoysInBlue https://t.co/PMrU9KkQi3

- Team EnVyUs (@TeamEnVyUs) 21 listopada 2015 r

Chętni doszli do znacznie silniejszego startu w grze 2. Oba zespoły przyjęły bezpieczniejsze, bardziej strategiczne podejście, co mogło być decydującą grą na mecz. Czułem się bardziej jak oglądanie meczu UE niż meczu NA. EnvyUS ponownie objął prowadzenie. Ale pełna walka drużynowa spadła o 4-1 na korzyść Eagera, i zrobili szybką pracę ostatniego członka EnvyUS. To wyrównało ich przewagę złota / EXP / kill. Chętny mocno naciskał, zabijając EnvyUSa ponad dwukrotnie, zanim zabrał ich tytana i związał mecz.

W grze 3 Eager kontynuował pęd z poprzedniej gry. Zdobyli wczesną przewagę i zdominowali pole w połowie gry. W 25 minut do gry, Eager miał 20k złota ołowiu, a 14-2 zabił na ich korzyść. EnvyUS nie mógł wyjść z deficytu, a Eager wyszedł zwycięsko w trzeciej grze i meczu.

. @ EgrWorld zmierza w stronę Wildcards, aby zmierzyć się ze zdobywcą trzeciego miejsca w UE! #SuperRegionals pic.twitter.com/feKRj6kTxB

- SmitePro (@SmitePro) 21 listopada 2015

Gdy EnvyUS został znokautowany, Eager zmierzył się z Fnatic w rundzie Wild Card.

Mecz o trzecie miejsce UE: London Conspiracy vs. Fnatic

2-1, przysługa Fnatic

Fnatic zdominował grę 1, biorąc pierwszą krew i śnieżną kulę. London Conspiracy podjął kilka prób złagodzenia różnicy, ale to nie wystarczyło. Gra była przewidywalna na korzyść Fnatic.

Gra 2 zaczęła się powoli, ponieważ obie drużyny potrzebowały dużo czasu, aby zagospodarować mapę, zanim spróbowały się nawzajem zaangażować. Pierwsza krew w końcu trafiła do London Conspiracy, który zdobył piękne podwójne zabójstwo. Nie chcąc tak łatwo zrezygnować z meczu, London Conspiracy trzymał się mocno na prowadzeniu przez całą grę. Fnatic próbował odwrócić pływy w Ognistym Olbrzymie później, ale Londyńska Konspiracja wymazała ich i zabrała tytana, gdy był bezbronny.

. @ LDNConspiracy wytrzymaj @FNATIC i wymuś grę 3! Zwycięzca dostaje szansę na #SWC! #SuperRegionals pic.twitter.com/y88jQFFAs6

Zanim zaczęła się nawet trzecia gra, było jasne, że Fnatic będzie musiał być bardzo agresywny, by wyjść na szczyt. I właśnie to zrobili. Nieustannie pchali się od początku do końca, konsekwentnie wygrywając walki drużynowe. Podjęli pierwszy główny cel, zwiększając swoją przewagę złota / EXP. Po spotkaniu 4-1, które spadło na ich korzyść, Fnatic był nie do powstrzymania. Przewinęli obronę London Conspiracy, aby zdobyć wygraną w meczu 3 i meczu.

Fnatic zmierzył się z Eagerem w pierwszym międzynarodowym meczu turnieju.

Runda Wild Card: Fnatic vs. Team Eager

W tym meczu stawką było miejsce w Worlds. Pierwszym meczem była wygrana Fnatic. Ukradli olbrzymią przewagę od chętnych, których trzymali w grze. Nieco mniej niż 30 minut, Fnatic miał przewagę 13-3 w zabiciu i przewagę 9 000 sztuk złota nad Eagerem. Zanim wprowadzili się do tytana, stał się ołowiu 13k.

. @ FNATIC wychodzi na szczyt w grze po bardzo dominującym występie! Gra 2 jest następna, a @EgrWorld wygląda, aby wszystko zmienić! #SWC

Najwolniejszy początek każdego meczu w tym turnieju miał miejsce w grze 2. Zegar zbliżał się do 15 minut, zanim Eager zdołał zdobyć pierwszą krew w 4 pasmach zabicia. Złapali także pierwszą Złotą Furię. Ale sprawy skomplikowały się po tym, jak Fnatic zwrócił uwagę na oko w Wyczyszczeniu 4-0. Po wyrównaniu przewagi złota / EXP zaczęli przyjmować cele.

„Zabij, zabij, zabij .... RUN, RUN, RUN.” -Fnatic Team Comms

Kolejna złota furia stała się ważnym celem. Chętni potrzebowali go, by dogonić Fnatica, a Fnatic mógł z łatwością podskoczyć, gdyby go zabrali. Obie drużyny omijały Furię przez chwilę, niechętnie podejmując się i angażując ze sobą. Kiedy wybuchła bójka, 2 zabójstwa dla Fnatic zmusiły chętnych do odwrotu, a Fnatic zabezpieczył drugie zabicie Złotej Furii. Małe bójki wybuchały więcej niż raz w Ognistym Olbrzymie. Jeden przypadł do gustu Eagerowi, ale nadal byli zbyt płochliwi, by zaangażować się w pełną bójkę z Fnatic. Ostatecznie Fnatic wyszedł na szczyt i wprowadził się do Ognistego Olbrzyma. Po kilku mniejszych wpadkach do bazy, Fnatic dostał 4 zabójstwa na Eager, co dało im okno do wzięcia tytana i meczu.

Panie i Panowie! Po wygraniu #SWC Wildcard, @FNATIC dołączy do NME, C9, Epsilon i PDG na SWC 2016! GG! #SuperRegionals

Chociaż Eager wciąż ma szansę na zdobycie trzeciej nagrody, w styczniu zobaczymy Fnatic na scenie Worlds.

Co dalej

Jutro, 22 listopada, jest ostatni dzień Super Regionali. Obejrzymy 2 najlepsze zespoły NA i UE w rundzie finałowej o nagrodę za pierwsze miejsce w wysokości 70 000 $.

• Epsilon kontra paradygmat (11:30 EST)
  • Enemy vs. Cloud9 (16:00 EST)

Aby nadążyć za akcją, dostrój się do oficjalnego PORAZIĆ Kanał Twitch lub śledź @ SmitePro na Twitterze. I bądź na bieżąco z GameSkinny dla wszystkich swoich PORAZIĆ Pokrycie Super Regionals, gdy kończymy to wydarzenie i czekamy na Mistrzostwa Świata.